MÖBLER / Bord / Slagbord 15758284
nr 1575 8284
Slagbord
1800-tal. Bredd: 30+ 2x67, djup: 103 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 20:38:16
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr